SICK IQR40-45NPSKC0K Block Proximity Sensor, M12 PNP IQR40 30V 45 mm 30 V dc 200 mA
Κωδικός Προϊόντος της RS: 200-9760Κατασκευαστής: SICKΚωδικός Κατασκευαστή: IQR40-45NPSKC0K
Προβολή όλων σε Proximity Sensors
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Brand
Sick
Thread Size
M12
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Block
Length
65mm
IP Rating
IP68
Terminal Type
Cable
Mount Type
Non-Flush
Maximum Supply Voltage
30V
Maximum DC Voltage
30V dc
Maximum Detection
45mm
Minimum Operating Temperature
-30°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Standards/Approvals
No
Maximum Switching Frequency
250Hz
Depth
65mm
Shielding
Unshielded
Series
IQR40
Output Type
PNP
Χώρα Προέλευσης
Germany
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Brand
Sick
Thread Size
M12
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Block
Length
65mm
IP Rating
IP68
Terminal Type
Cable
Mount Type
Non-Flush
Maximum Supply Voltage
30V
Maximum DC Voltage
30V dc
Maximum Detection
45mm
Minimum Operating Temperature
-30°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Standards/Approvals
No
Maximum Switching Frequency
250Hz
Depth
65mm