Taoglas FXP830.24.0100B Patch Antenna with IPEX MHF Connector, Bluetooth
Κωδικός Προϊόντος της RS: 764-071Κατασκευαστής: TaoglasΚωδικός Κατασκευαστή: FXP830.24.0100B
brand-logo
Προβολή όλων σε WiFi Antennas
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Brand
Taoglas
Product Type
Antenna
Internal/External
Internal
RF Protocols
Bluetooth
Antenna Physical Form
Patch
Minimum Frequency
2400MHz
Antenna Mount Type
Adhesive
Bandwidth
4725MHz
Connector Type
IPEX MHF
Gain
2.14dBi
Cable Length
100mm
Directivity
Omni-Directional
Maximum Frequency
7125MHz
Antenna Internal Construction
Dipole
Standards/Approvals
RoHS
Number of Bands
3
Series
FXP830
Χώρα Προέλευσης
Vietnam
Προβολή όλων σε WiFi Antennas
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδας
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Brand
Taoglas
Product Type
Antenna
Internal/External
Internal
RF Protocols
Bluetooth
Antenna Physical Form
Patch
Minimum Frequency
2400MHz
Antenna Mount Type
Adhesive
Bandwidth
4725MHz
Connector Type
IPEX MHF
Gain
2.14dBi
Cable Length
100mm
Directivity
Omni-Directional
Maximum Frequency
7125MHz