TDK-Lambda, HWS1500-15, 100A
Κωδικός Προϊόντος της RS: 177-848Κατασκευαστής: TDK-LambdaΚωδικός Κατασκευαστή: HWS1500-15
brand-logo
Προβολή όλων σε Switching Power Supplies
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Number of Outputs
1
SMPS Output Current
100A
Χώρα Προέλευσης
Malaysia
Λεπτομέρειες Προϊόντος
15W to 1500W HWS Series
Approvals
UL recognised, CSA certified
Standards
UL508 UL 60950-1, CSA 60950-1, EN 60950-1, EN 50178
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
MEAN WELL, RSP-1500-15, 100A
MEAN WELL, RSP-1500-15, 100AΚατασκευαστής: MEAN WELL
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
TDK-Lambda, HWS1500-15, 100A
TDK-Lambda, HWS1500-15, 100A
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδας
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
MEAN WELL, RSP-1500-15, 100A
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Number of Outputs
1
SMPS Output Current
100A
Χώρα Προέλευσης
Malaysia
Λεπτομέρειες Προϊόντος
15W to 1500W HWS Series