TDK-Lambda Switching Power Supply, KWD15-1212, ±12V dc, ±650mA, 15.6W, Dual Output, 110 → 340 V dc, 85 →
Κωδικός Προϊόντος της RS: 256-036Κατασκευαστής: TDK-LambdaΚωδικός Κατασκευαστή: KWD15-1212
brand-logo
Προβολή όλων σε Switching Power Supplies
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Output Voltage
±12V dc
Output Current
±650mA
Power Rating
15.6W
Number of Outputs
2
Input Voltage
110 → 340 V dc, 85 → 265 V ac
Mounting Type
Encapsulated
Package Type
Encapsulated
Length
70mm
Width
48mm
Depth
23.5mm
Efficiency
73%
Minimum Temperature
-10°C
Weight
150g
Maximum Temperature
+70°C
Χώρα Προέλευσης
France
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
TDK-Lambda Switching Power Supply, KWD15-1212 2 Output 12V, 650mA, 15 W, Input 85V ac to  370 V dc, 265V ac
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
P.O.A.
P.O.A.
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Output Voltage
±12V dc
Output Current
±650mA
Power Rating
15.6W
Number of Outputs
2
Input Voltage
110 → 340 V dc, 85 → 265 V ac
Mounting Type
Package Type
Length
70mm
Width
48mm
Depth
23.5mm
Efficiency
73%
Minimum Temperature
-10°C
Weight
150g
Maximum Temperature
+70°C
Χώρα Προέλευσης
France