TDK-Lambda, ZWS50BAF-12/A, 4.3A
Κωδικός Προϊόντος της RS: 126-3504Κατασκευαστής: TDK-LambdaΚωδικός Κατασκευαστή: ZWS50BAF-12/A
Προδιαγραφές
SMPS Output Current
4.3A
Width
36mm
Χώρα Προέλευσης
Malaysia
Λεπτομέρειες Προϊόντος
TDK-Lambda 50W to 1500W Switch Mode AC-DC Power Supply - ZWS-BAF Series
Standards
UL60950-1, CSA60950-1, EN60950-1, EN50178 (OV II)
Προδιαγραφές
SMPS Output Current
4.3A
Width
36mm
Χώρα Προέλευσης
Malaysia
Λεπτομέρειες Προϊόντος