TE Connectivity HSA10100RJ, 100 Ω 16 W Wirewound Chassis Mount Resistor ±5 %
Κωδικός Προϊόντος της RS: 720-4925Κατασκευαστής: TE ConnectivityΚωδικός Κατασκευαστή: HSA10100RJ
brand-logo
Προβολή όλων σε Chassis Mount Resistors
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Resistance
100Ω
Product Type
Chassis Mount Resistor
Power Rating
16W
Series
HSA10
Packaging
Tray
Package/Case
Aluminium
Tolerance
±5 %
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
Automotive Standard
No
Technology
Wirewound
Termination Style
Solder Lug
Overall Length
36.5mm
Overall Height
11mm
Overall Width
21mm
Standards/Approvals
MIL
Λεπτομέρειες Προϊόντος
16W Aluminium housed wirewound resistor, HSA Series
Click here to find out more
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδας
Προδιαγραφές
Resistance
100Ω
Product Type
Chassis Mount Resistor
Power Rating
16W
Series
HSA10
Packaging
Tray
Package/Case
Aluminium
Tolerance
±5 %
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
Automotive Standard
No
Technology
Wirewound
Termination Style
Solder Lug
Overall Length
36.5mm
Overall Height
11mm
Overall Width
21mm
Standards/Approvals
MIL
Λεπτομέρειες Προϊόντος