TE Connectivity RN73 20 kΩ, 0805 Thin Film Surface Mount Resistor ±0.1 % 0.1 W - RN73C2A20KB
Κωδικός Προϊόντος της RS: 125-1185Κατασκευαστής: TE ConnectivityΚωδικός Κατασκευαστή: RN73C2A20KB
Resistance
20kΩ
Tolerance
±0.1 %
Power Rating
0.1W
Voltage
100V
Temperature Coefficient
-10 ppm/°C, +10 ppm/°C
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
155°C
Length
2mm
Height
0.55mm
Width
1.25mm
Λεπτομέρειες Προϊόντος
RN0805 SMT 10kΩ to 464kΩ
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
TE Connectivity 20kΩ, 0805 (2012M) Thin Film SMD Resistor ±0.1% 0.1W - RN73C2A20KB
P.O.A.Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 5) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδαςPer Σακούλα
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Resistance
20kΩ
Tolerance
±0.1 %
Power Rating
0.1W
Voltage
100V
Temperature Coefficient
-10 ppm/°C, +10 ppm/°C
Automotive Standard
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
155°C
Length
2mm
Height
0.55mm
Standards/Approvals
Width
1.25mm
Λεπτομέρειες Προϊόντος
RN0805 SMT 10kΩ to 464kΩ