TE Connectivity 27 kΩ Metal Oxide Resistor 2 W ROX2SJ27K
Κωδικός Προϊόντος της RS: 214-2134PΚατασκευαστής: TE ConnectivityΚωδικός Κατασκευαστή: ROX2SJ27K
brand-logo
Προβολή όλων σε Through Hole Resistors
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Product Type
Resistor
Resistance
27kΩ
Power Rating
2W
Technology
Metal Oxide
Series
ROX2S
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
235°C
Temperature Coefficient
±300 ppm/°C
Λεπτομέρειες Προϊόντος
TE Connectivity ROX2S Series 2W Power Metal Oxide Film Resistors
Click here to find out more
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδαςPer Ταινία
Product Type
Resistor
Resistance
27kΩ
Power Rating
2W
Technology
Metal Oxide
Series
ROX2S
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
235°C
Temperature Coefficient
±300 ppm/°C
Λεπτομέρειες Προϊόντος