TE Connectivity 33 kΩ Metal Oxide Resistor 2 W 5 % ROX2SJ33K
brand-logo
Προβολή όλων σε Through Hole Resistors
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Resistance
33kΩ
Product Type
Resistor
Power Rating
2W
Resistor Type
Power
Packaging
Ammo Pack
Tolerance ±
5%
Axial/Radial
Axial
Voltage
350V
Technology
Metal Oxide
Series
ROX2S
Automotive Standard
No
Package/Case
1000
Pin Count
2
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
235°C
Height
12mm
Length
16mm
Diameter
5mm
Standards/Approvals
No
Width
5.5mm
Temperature Coefficient
+300 ppm/°C
Lead Diameter
0.70mm
Χώρα Προέλευσης
Thailand
Λεπτομέρειες Προϊόντος
TE Connectivity ROX2S Series 2W Power Metal Oxide Film Resistors
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
TE Connectivity 33 kΩ Metal Oxide Resistor 3 W 5 % ROX3SJ33K
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδαςPer Πακέτο
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Resistance
33kΩ
Product Type
Resistor
Power Rating
2W
Resistor Type
Power
Packaging
Ammo Pack
Tolerance ±
5%
Axial/Radial
Axial
Voltage
350V
Technology
Metal Oxide
Series
ROX2S
Automotive Standard
Package/Case
1000
Pin Count
2
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
235°C
Height
12mm
Length
16mm
Diameter
5mm
Standards/Approvals
Width
5.5mm
Temperature Coefficient
+300 ppm/°C
Lead Diameter
0.70mm
Χώρα Προέλευσης
Thailand
Λεπτομέρειες Προϊόντος