TE Connectivity 6.2 kΩ Metal Oxide Resistor 5 W ROX5SSJ6K2
Κωδικός Προϊόντος της RS: 186-9559Κατασκευαστής: TE ConnectivityΚωδικός Κατασκευαστή: ROX5SSJ6K2
brand-logo
Προβολή όλων σε Through Hole Resistors
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Resistance
6.2kΩ
Product Type
Resistor
Power Rating
5W
Axial/Radial
Axial
Technology
Metal Oxide
Series
ROX
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
155°C
Temperature Coefficient
±350 ppm/°C
Χώρα Προέλευσης
Thailand
Click here to find out more
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
P.O.A.
Μονάδας (Σε ένα Κουτί των 500) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
P.O.A.
Προδιαγραφές
Resistance
6.2kΩ
Product Type
Resistor
Power Rating
5W
Axial/Radial
Axial
Technology
Metal Oxide
Series
ROX
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
155°C
Temperature Coefficient
±350 ppm/°C