TE Connectivity 3.9 kΩ Wirewound Resistor 7 W 5 % SBCHE63K9J
Κωδικός Προϊόντος της RS: 206-1158Κατασκευαστής: TE ConnectivityΚωδικός Κατασκευαστή: SBCHE63K9J
brand-logo
Προβολή όλων σε Through Hole Resistors
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Resistance
3.9kΩ
Product Type
Resistor
Power Rating
7W
Tolerance ±
5%
Axial/Radial
Axial
Technology
Wirewound
Series
SBC
Pin Count
2
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
350°C
Length
38mm
Standards/Approvals
RoHS
Temperature Coefficient
±200 ppm/°C
Λεπτομέρειες Προϊόντος
SBC Series 7W, Axial
Ceramic Wirewound, Axial - 1W to 17W
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
RES W/W 7W 3.9K
RES W/W 7W 3.9KΚατασκευαστής: NEUTRAL
P.O.A.Μονάδας (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδαςPer Πακέτο
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
RES W/W 7W 3.9K
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Resistance
3.9kΩ
Product Type
Resistor
Power Rating
7W
Tolerance ±
5%
Axial/Radial
Axial
Technology
Wirewound
Series
SBC
Pin Count
2
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
350°C
Length
38mm
Standards/Approvals
RoHS
Temperature Coefficient
±200 ppm/°C
Λεπτομέρειες Προϊόντος
SBC Series 7W, Axial
RES W/W 7W 3.9K