TE Connectivity 15Ω Wire Wound Resistor 7W ±5% SQMW715RJ
Κωδικός Προϊόντος της RS: 199-8065PΚατασκευαστής: TE ConnectivityΚωδικός Κατασκευαστή: SQMW715RJ
brand-logo
Προβολή όλων σε Through Hole Resistors
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Resistance
15Ω
Power Rating
7W
Tolerance
±5%
Technology
Wire Wound
Series
SQM7
Maximum Operating Temperature
+250°C
Temperature Coefficient
±300ppm/°C
Minimum Operating Temperature
-55°C
Lead Pitch
5mm
Χώρα Προέλευσης
China
Λεπτομέρειες Προϊόντος
7W SQM7 Series
Click here to find out more
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
P.O.A.
Μονάδας (διαθέσιμο σε ένα κουτί) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Επιλέγξτε συσκευασία
P.O.A.
Επιλέγξτε συσκευασία
Προδιαγραφές
Resistance
15Ω
Power Rating
7W
Tolerance
±5%
Technology
Wire Wound
Series
SQM7
Maximum Operating Temperature
+250°C
Temperature Coefficient
±300ppm/°C
Minimum Operating Temperature
-55°C
Lead Pitch
5mm
Χώρα Προέλευσης
China
Λεπτομέρειες Προϊόντος
7W SQM7 Series