Vishay 10kΩ Linear Potentiometer Panel Mount, 175SX1A48F103SS
Κωδικός Προϊόντος της RS: 368-1848Κατασκευαστής: VishayΚωδικός Κατασκευαστή: 175SX1A48F103SS
brand-logo
Προβολή όλων σε Potentiometers
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Brand
Vishay
Potentiometer Type
Linear
Maximum Resistance
10kΩ
Number of Turns
1
Power Rating
0.5W
Mounting Type
Panel Mount
Termination Style
Solder Lug
Shaft Diameter
6.35 mm
Tolerance
±20%
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Vishay 157 10 kΩ Rotary Potentiometer 1-Turns 1-Gang Panel Mount, 157B103MX9001
Προβολή όλων σε Potentiometers
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
P.O.A.
P.O.A.
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Brand
Vishay
Potentiometer Type
Linear
Maximum Resistance
10kΩ
Number of Turns
1
Power Rating
0.5W
Mounting Type
Panel Mount
Termination Style
Solder Lug
Shaft Diameter
6.35 mm
Tolerance
±20%