Vishay 220 μF Capacitor 100 V dc, Through Hole - MAL213639221E3 Solder
Κωδικός Προϊόντος της RS: 321-4173Κατασκευαστής: VishayΚωδικός Κατασκευαστή: MAL213639221E3
brand-logo
Προβολή όλων σε Aluminium Capacitors
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Brand
Vishay
Capacitance
220μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Through Hole
Packaging
Tape & Reel
Height
25mm
Polarity
Polar
Length
25mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
7.5mm
Lifetime
10000 h
Standards/Approvals
CEI 384-4/CECC 30300
Leakage Current
220μA
Tolerance
±20 %
Series
136 RVI
Automotive Standard
No
Λεπτομέρειες Προϊόντος
136 Series
Polarized Aluminium Electrolytic Capacitors, Non-Solid Electrolyte
Standards
CEI 384-4/CECC 30300
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Nichicon 220 μF Capacitor 100 V dc, Radial, Through Hole PC Pin
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδαςPer Πακέτο
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Brand
Vishay
Capacitance
220μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Through Hole
Packaging
Tape & Reel
Height
25mm
Polarity
Polar
Length
25mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
7.5mm
Lifetime
10000 h
Standards/Approvals
Leakage Current
220μA
Tolerance
±20 %
Series
136 RVI
Automotive Standard
No
Λεπτομέρειες Προϊόντος
136 Series
Standards