Wera VDE/1000V Approved
Κωδικός Προϊόντος της RS: 310-0052Κατασκευαστής: WeraΚωδικός Κατασκευαστή: 05006110001
brand-logo
Προβολή όλων σε Screwdrivers
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Brand
Wera
Tip Thickness
0.6mm
VDE/1000V Approved
Yes
Insulation
Insulated
Tip Width
3.5 mm
ESD Safe
No
Height Safe
No
Grip Style
Ergonomic
Non-Sparking
Yes
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Stanley Standard, 100 mm Blade
Stanley Standard, 100 mm BladeΚατασκευαστής: Stanley
CK Insulated, 100 mm Blade VDE/1000V Approved
Προβολή όλων σε Screwdrivers
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Wera VDE/1000V Approved
Wera VDE/1000V Approved
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Stanley Standard, 100 mm Blade
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Brand
Wera
Tip Thickness
0.6mm
VDE/1000V Approved
Insulation
Insulated
Tip Width
3.5 mm
ESD Safe
Height Safe
Grip Style
Ergonomic
Non-Sparking
Stanley Standard, 100 mm Blade