Κωδικός Προϊόντος της RS: 165-6518Κατασκευαστής: STMicroelectronicsΚωδικός Κατασκευαστή: SMCJ30CA-TR
brand-logo
Προβολή όλων σε TVS Diodes
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Diode Configuration
Single
Product Type
TVS Diode
Direction Type
Bi-Directional
Minimum Breakdown Voltage Vbr
33.3V
Mount Type
Surface
Package Type
DO-214
Maximum Reverse Stand-off Voltage Vwm
30V
Pin Count
2
Peak Pulse Power Dissipation Pppm
1.5kW
Clamping Voltage VC
64.3V
Minimum Operating Temperature
-55°C
Test Current It
1mA
Maximum Peak Pulse Current Ippm
156A
Number of Elements per Chip
1
Maximum Operating Temperature
150°C
Height
2.45mm
Length
7.15mm
Standards/Approvals
No
Series
SMCJxxCA
Maximum Reverse Leakage Current
1μA
Automotive Standard
No
Χώρα Προέλευσης
China
Λεπτομέρειες Προϊόντος
Transil™ TVS SMT Bidirectional 1500W, STMicroelectronics
Transient Voltage Suppressors, STMicroelectronics
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Taiwan Semiconductor 1-Element Bi-Directional TVS Diode, 1.5 kW, 2-Pin DO-214
STMicroelectronics SMCJ30CA-TR 1-Element Bi-Directional TVS Diode, 1.5 kW, 2-Pin DO-214
Vishay 1-Element Bi-Directional TVS Diode, 1.5 kW, 2-Pin SMC
Προβολή όλων σε TVS Diodes
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
STMicroelectronics 1-Element Bi-Directional TVS Diode, 1.5 kW, 2-Pin DO-214
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Diode Configuration
Single
Product Type
TVS Diode
Direction Type
Bi-Directional
Minimum Breakdown Voltage Vbr
33.3V
Mount Type
Surface
Package Type
DO-214
30V
Pin Count
2
1.5kW
Clamping Voltage VC
64.3V
Minimum Operating Temperature
-55°C
Test Current It
1mA
156A
Number of Elements per Chip
1
Maximum Operating Temperature
150°C
Height
2.45mm
Length
7.15mm
Standards/Approvals
Series
SMCJxxCA
1μA
Automotive Standard
Χώρα Προέλευσης
China
Λεπτομέρειες Προϊόντος